Extéria zkušenosti

Firma Extéria na trhu působí už od roku 2011. Dnes se jedná o velice rozšířenou franšízovou síť, která nabízí pomoc při bezpečnosti práce a při požární ochraně. S ní vás žádná neohlášená kontrola ze státní správy nepřekvapí! Firma Extéria původně samozřejmě nebyla franšízovou sítí, ale stala je jí tehdy, kdy si uvědomila, že se chce rychle rozšířovat po České republice. Dneska ji najdete v každém kraji, dokonce i na Slovensku má nyní nově otevřené pobočky.

Za tu dobu, co působí na našem trhu, si získala hromadu zákazníků a klientů, kteří jí napsali mnoho pozitivních referencí a recenzí. Škála jejich klientů je široká – mezi zákazníky se najdou osoby samostatně výdělečně činné, malé podniky, středně velké společnosti i lidé ze zdravotnictví, školství nebo ze státní správy.

Firma nabízí nejen přípravu na ohlášenou i neohlášenou kontrolu, nabízí pomoc s bezpečností práce či s požární ochranou, nabízí taky možnost školení či provádí revize. Jak jsme již zmiňovali, má pobočky po celé České republice, což znamená, že svým zákazníkům může nabídnout rychlou pomoc v době, kdy ji skutečně potřebují.

 

Extéria reference

Za mne vše v pořádku, lidi z extérie nám pohmoli při kontrole, za což jim děkuji.

Jan Polák, Ostrava

Máme malou firmu na výrobu kožených výrobků o 5 zaměstnancích a firma zajistila vše potřebné od bezpečnosti práce, včetně proškolení a každým rokem aktualizuje dokumenty pro úřady. Spokojenost a posílám tedy svou pozitivní referenci, protože mám s Extérií dobré zkušenosti.

Václav Šilhavý, Frýdek-Místek

Děkujeme firmě EXTÉRIA za pomoc při "naštěstí" ohlášené kontrole z OIP.

Jana Nováková, Třinec

Firma Extéria nám zajišťuje BOZP již třetím rokem a v roce 2017 jsme měli dokonce kontrolu od inspektorátu práce. Vše proběhlo na jedničku. Mám tedy pozitivní zkušenosti a všem doporučuji.

Lenka Konečná, Ostrava